main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern rünnakul. FC Flora naised facebook

Kristina Teern tahab mulluse tulemuse ületada

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
27.03.2024
08:39

Tallinna FC Flora esiründaja Kristina Teern astub uuele jalgpalliaastale vastu naiste Meistriliiga valitseva parima väravakütina. Sihid pole tal veel täpselt paika seatud, ent mullune tuleb kindlasti üle trumbata.

„Tunne on okei, ma arvan. Eks mingid väiksed asjad on [hooaja ettevalmistuse jooksul] seganud, aga suures pildis pole midagi tegemata jäänud,” tunnistas Teern mängueelsel pressikonverentsil. „Vaikselt panen juba ka eesmärke paika, aga midagi kindlat ma veel välja ei ütle. Pole veel peaski kõik välja mõeldud!“

Soccernet vahendab, et mullu näitas Saaremaalt pärit 19-aastane Teern Meistriliigas suurepärast minekut, kui skooris 23 mänguga koguni 30 korral. Too näitaja tegi temast pika puuga liiga parima väravaküti – lähim jälitaja jäi seitsme värava kaugusele maha. Küsimusele, kas tänavu on plaanis mullune saldo veel omakorda üle trumbata, vastab ründaja hetkega ja kõhklematult: “Kindlasti!”

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.