Korvpallimeistri selgitavad Orissaare Träx ja Tesman

Kategooriad: Korvpall
19.04.2019
20:35

Kuressaare spordihoones mängitud maakonna korvpallimeistrivõistluste poolfinaalid võitsid Tesman ja Orissaare Träx, kes selgitavad pühapäeval samas ka maakonna 2019. aasta meistermeeskonna.

Esimeses poolfinaalis oli Tesman Estlanti vastu domieerivamaks pooleks, nad võitsid poolaja 38:33 ja juhtisid enne viimast veerandit 49:38. Siis asus Estlant maa-ala kaitsesse ja vähendas vahe 54:57-le. Paraku oli see ka kõik ja Tesman võitis 64:56.

Teises poolfinaalis oli tiitlikaitsja Orissaare Träx vastamisi BC Käsaga. Kui esimene veerand lõppes Orissaare 15:13 võiduga, siis teises tegid nad kuue minutiga 13:0 vahespurdi, said ette 28:13 ja sisuliselt oli mängu saatus otsustatud. Lõppnumbrid olid 79:67.

Pronksmedalile mängivad Estlant ja BC Käsa.