main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe. Allan Mehik

Karola Soe ja Triin Marleen Ustal alustavad Euroopa meistrivõistlusi

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
02.08.2023
07:58

Eesti golfi naiskond alustab nn väikeriikide Euroopa meistrivõistlusi, kus käesoleval aastal osalemas kaheksa võistkonda. Eesti võistkond sõitis Kreekasse koosseisus Elizaveta Sofia Reemet, Nicky Zoe Lautre (mõlemad Estonian Golf & Country Club), Karola Soe (Estonian Tour Players Club) ja Triin Marleen Ustal (Rae Golfiklubi). Kaptenina on võistkonda toetamas Anete Liis Adul, kes ise vigastuse tõttu mängida ei saa ning treenerina Daniel Moss Silva, vahendab golf.ee.

Suurfavoriidiks tuleb lugeda Poola naiskonda, kelle kõik neli mängijat on + händikäpiga ning kõik neli on lausa kõige parema händikäpiga kogu turniiril. Enamus tiimidel on 1-2 korraliku tasemega mängijat ja 1-2 veidi nõrgemat mängijat. Lisaks eelpoolmainitutele osaleb turniiril veel korraldajamaa Kreeka, Bulgaaria, Liechtenstein, Luksemburg, Ukraina ja Ungari.

Esimesel päeval mängitakse löögimängu asetuse saamiseks, mis järel neljapäev kuni laupäev selgitatakse turniirivõitjat match play osas.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.