main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk finišeeris Flandira meistrivõistlustel TOP25 seas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
17.09.2023
08:42

Belgias 107. korda peetud Flandira meistrivõistlustel (UCI 1.1; 165,1 km) pälvis kodupubliku rõõmuks esikoha Jasper Philipsen (Alpecin-Deceuninck). Tiimikaaslast lahti vedanud valitsev Eesti meister Karl Patrick Lauk (Bingoal WB) sai 25. koha, vahendab ejl.ee.

Philipseni järel lõpetasid hollandlased Dylan Groenewegen (Team Jayco AlUla) ja Fabio Jakobsen (Soudal – Quick Step). Peagrupiga sama aja kirja saanud Laugu sõnul ei jäänud ta tulemusega rahule, sest esikümnekoht oli reaalne.

„Pidin itaallasest tiimikaaslast lahti vedama ja tõin ta enda arust ideaalselt positsioonile, aga ma isegi ei tea, miks ta otsustas minna vasakule, kus kõik oli kinni ja keeras seal ennast veel paari mehega kõhuli ka,” rääkis Lauk võistluse järel, lisades, et seetõttu tuli tiimile olematu tulemus.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.