main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe. Alver Kivi

Golfinaised lõpetasid EM võistluse viienda kohaga

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
08.08.2023
09:19

Eesti golfinaiskond, kelle koosseisu kuulusid ka Karola Soe ja Triin Marleen Ustal lõpetas väikeriikide Euroopa meistrivõistlused 2:1 võiduga Ungari üle ning naaseb turniirilt teist aastat järjest viienda kohaga.

Turniirivõit läks suurfavoriit Poolale, kes alistas finaalis kuivalt Bulgaaria, kellele teadupärast eestlased jäid alla veerandfinaalis. Pronksi sai koduväljaku toel Kreeka koondis, vahendab golf.ee.

Triin Marleen Ustal: „Kvalifikatsiooniring tuli välja oodatust halvamini. Põhjuseks võib välja tuua puti tunnetuse kadumise, mis omakorda tõi mängu liiga palju kolme puti griine. Bulgaariaga match play mängimiseks panime mind ja Karolat kokku, sest oleme eelnevalt koos foursome mänginud ning oleme sellega eelnevalt hästi hakkama saanud.

Bulgaariaga mäng ei olnud kõige lihtsam, aga saime Karolaga hästi hakkama. Kasutasime ära nende poolt antud võimalusi ning aitasime üksteist. Kahjuks kaotasime Bulgaariale, mis tähendas, et kolmandal päeval läksime vastamisi Liechtensteiniga. Nendega mäng oli vähe kergem. Andsime neile palju võimalusi, aga nad ei kasutanud neid ära. Viimasel päeval läksime vastamisi Ungariga, kellega üleeelmisel aastal mängime ka viienda-kuuenda koha peale, mille tol korral kaotasime. Algus nendega oli natuke raske, aga suutsime puttidega end ära päästa. Siis hakkasid nemad eksima, mis andis meile võimaluse vahe tasa teha ning ka ette liikuda, millega saime hästi hakkama. Andsime neile küll võimalusi, et tagasi tulla, aga seda nad ära ei kasutanud. Kokkuvõtteks võiks öelda, et kõik võidud tulid läbi lähimängu, sest teised eksisid seal kõige rohkem.“

Karola Soe: „Minu enda mänguga ma rahule ei jäänud. Suutsin hästi mängida alles viimasel võistluspäeval. Enamjaolt sai pinge minust võitu ning seoses ka swingi väikse veaga löögid ebaõnnestusid. Kuid kui jätta individuaalne tulemus kõrvale, siis tiimitöö ja toetus oli meil hea ja kõik andsid endast 100%. Muidugi me kõik lootsime kõrgemat kohta, aga seekord nii. Nüüd saab tehtud tööd analüüsida ja selle pealt edasi minna, et järgmine aasta me võidaks oma esimesed match play matšid veerandfinaalis“.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.