main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Medalistid. Saare golf

Golfarid Junior Touril edukad

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
23.08.2023
08:11

Rae Golfis mängiti Junior Touri viimane, seitsmes etapp ning selgusid hooaja parimad. Kokku jõudis keskmisel starti 75,1 mängijat, mis on paremuselt teine näitaja.

Eelmise aastaga võrreldes 13,9% kasv, kuid tõsi 2021 .aasta suve numbriteni veel ei küünditud, kui stardis oli Junior Touri etappidel keskmiselt 78,1 mängijat. Junior Openil, mis kuulus samuti enamus võistlusklasside arvestusse osales aga rekordilised 130 mängijat.

Saarlastest sai U12 klassis Kris Kuusk esikoha, U12 neidude arvestuses oli Nora Marleen Animägi teine ja U9 vanuseklassis Mathias Lepp esimene.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.