main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võidukad poisid. FC Kuressaare

FC Kuressaare noored võitsid Sakus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.04.2024
08:37

FC Kuressaare U14 Kollane võistkond osales nädalavahetusel  Saku Spring Cup-il, kus võeti kuuest kuus võitu ja võideti kõige ihaldatavam medal ning esikohakarikas.

Alagrupp koosnes viiest võistkonnast: FC Kuressaare, JK Augur, JK Tabasalu, JK Noova ja FC Flora Valged. FC Kure noored olid väga tublid ning esimesel päeval võideti alagrupis kõik neli mängu ja väravavatevahe jäi 15:2.

Teisel päeval ootas ees poolfinaal FCI Levadiaga, keda FC Kuressaare noored alistasid 2:0. Selle võiduga kindlustati edasipääs finaali.

Finaalis tuli vastaseks Rae Spordikool, kes samuti võitluslikus lahingus 2:0 võideti.

“Siinkohal tervitaks ja tänaks Rae Spordikooli treenerit Urmas Rajaveri, kes on FC Kuressaare legend, et aitas finaalis luua mõnusa koduse õhkkonna,” ütles meeskonna treener Maarek Suursaar.

“Lapsed tegid 100 protsendiliselt oma elu parima turniiri ja siiras rõõm, et treeningutel õpitu tuleb kaasa ka võistlustele. Mega hea tunne on, et saan olla uhke võistkonna ja mängijate üle. Lisaks pean kiitma nende mängijate vanemaid, ilma nendeta seda kõike ei juhtuks. Nende panus ja toetus on meeletu ning mina treenerina olen ülimalt tänulik!” jätkas Suursaar.

 Võistkonna koosseisu kuulus: Andrus Maalman, Artur Sall, Hanna-Ly Heinväli, Jacob Randi, Jan Kunder, Kaisa Lilleorg, Karl Pajuste, Karl-Sander Siimer, Karoli Teern, Kaspar Pajuste, Kevin Vilter, Kevin Äär, Kristofer Riis, Markus Vinter, Ott Peeter Tuisk, Ott-Sander Ottis, Otto Pastak,  Rasmus Väli, Reiko Ratas.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.