main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Kinkekaardi andis üle klubi president Priit Penu. Anna Andreas

FC Kuressaare aprillikuu parim mängija oli Deivid Andreas

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.05.2026
08:30

FC Kuressaare annab teada, et aprillis oli esindusmeeskonna parim mängija poolkaitsja Deivid Andreas.

“Suur tänu selle tunnustuse eest! Hindan seda väga ning võtan seda motivatsioonina iga päev veelgi rohkem tööd teha. Olen tänulik meeskonnale ja treeneritele usalduse eest ning mul on suur tahe saavutada veel enamat!,” rääkis poolkaitsja klubi pressiteates.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.