main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pinta võidukas meeskond. Gulf of Riga Regatta

Avamerepurjetajad tegid Riia regatil kiiret sõitu

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
07.07.2024
11:55

Riiast alanud läbi Salacgriva kulgenud ja Pärnus lõppenud nädal aega kestnud The Gulf of Riga regattal tegid head sõitu ka Saaremaa Merispordi Seltsi jahid.

ORC II grupis sai teise koha Saaremaa Merispordi Seltsi jaht Jazz, kapten Tarmo End, Risto Riim, Rait Riim, Erki Riim, Andro Kuusk, Aksel Artus, Jens Kasemets ja Peeter Raamat.

ORC Cruiserite võistlusgrupis oli osalejaid kõige rohkem, kokku kaheksateist meeskonda ja siin oli parim Lote kapten Daniel Rüütli eestvedamisel.

LYS II arvestuses võitsid saarlased kolmikvõidu. Esikoha võttis jaht Pinta Saaremaa Merispordi Seltsist, meeskonda kuulusid kapten Guido Grass, Allan Niils, Mati Hool, Jaanus Pere, Egon Elstein ja Sander Pere. Teine koht jahile Liliann kapteniks Margus Beljakov ja kolmanda koha saavutas meeskond jahil Ella kapteniks Margus Hiet.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.