main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Anre Nõmme. Erakogu

Anre Nõmme grupisõidus 22.

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
24.04.2023
08:30

Itaalias Maniago toimunud pararatturite MK-etapi 81,6 km pikkusel grupisõidul sai Anre Nõmme 22. koha ja punkte ei teeninud.

„Startida tuli tagant reast ja kuigi lootsin kohe ette saada, siis kahjuks keegi vajus pedaale kinnitades mulle peale nii, et pidin korra veel bordest kinni haarama,“ vahendas Anre Nõmme, lisades, et kui sõitma sai korralikult hakata anti ees juba piitsa ja tuli korralikult vaeva näha, et grupi sappa saaks.

Esimene 4 km oli kerget tõusu kogu aega ja linna vahel kitsastel teedel ja nii nagu minema ei pidanud aga ikkagi läks. Tõusu lõpuks tekkis grupiga väike vahe sisse ja Nõmme jäi Ameerika sõbraga maha. Järgneva pika tõusu alguseks saadi grupp peaaegu kätte, aga tõusul läks grupp uuesti eest. Ja nii me paarisrakendis lõpuni sõidetigi.

„Viimasel ringil võtsime juba rahulikumalt ja viimased neli kilomeetrit vedasin nii öelda 70%-ga,“ lausus Anre Nõmme. „Muidugi oli see finiši mõttes vale otsus, aga kuna ma viimastel ringidel õiget tööd teha ei saanud, siis polnud ka mul midagi selle vastu kui ameeriklane Frankie Reilly  saab revanši 2 aasta taguse Belgia finiši eest.“

Anre Nõmme sõnul tuli pärast välja, et grupist jäi peale nende maha veel ainult kaks meest ja seega kui oleks alguses esimese pika tõusu grupis ära kannatanud siis oleks kõik võimalik olnud – aga oleksid kahjuks spordi ei maksa. 

„Aga kui midagi positiivset näha, siis ringi pähe ei saanud ja kahekesi sõites asi seegi.  Nüüd on  poolteist nädalat aega korrektiive teha ja eks siis Belgias saab näha kas siledal maal on võimalik grupis püsida või ….,“ võttis Anre Nõmme võistluse kokku.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.