main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinnad. Abruka facebook

Abrukal kolmandat korda parim Olev Schults

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
09.08.2023
10:34

Pühapäeval, 6. augustil mängiti Abrukal juba 12. välkmaleturniir vendade Tuulikute karikatele. Osales 12 maletajat, iga vastasega mängiti 2 partiid.

Eelmise aasta võitu kordas amatööride eksmaailmameister Olev Schults, kes kogus 21 punkti 22-st võimalikust. Raskustes oli turniiri võitja Aivar Sõrme vastu, kus teise mängu lõppfaasis Sõrm eksis selgelt võidulootustega seisus ning matš lõppes 1,5:0,5 Schultsi kasuks. Veel suutis ühe partii Schultsiga viigistada Ülo Tuulik.

Esikolmikusse mahtusid ka Marko Siil 16 ja Timo Tamm 15,5 punktiga. Järgnesid Sõrm 14,5, Ilkka Mustonen 14 ja Martin Kallas 12,5 punktiga.

Kõiki eelnimetatud mängijaid autasustati karikatega, esikolmikut ka meenetega. Meeles peeti ka turniiri parimat naismaletajat Milde Burkovat.

Maletajad tänavad perekond Tuulikuid rikkaliku vastuvõtu ja auhinnalaua eest.

Marko Siil

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.