Pronksised poisid. Saaremaa Võrkpalli Liit
Eesti 2025. aasta võrkpalli meistrivõistlustel saavutas Saaremaa Spordikool U-14 vanuseklassi 6 vs 6 võrkpallis 3. koha.
Võistkonnas mängisid: Siim Magus, Rico Roomet Pärn, Holger Aus, Aron Kurta, Marten Tabri, Morten Georg Yoofi Roberts, Kiur Arro, Kahrut Suuster, Oskar Laanet. Parima mängija tiitliga autasustati Holger Aus.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.