Mario Sternil oli paar võimalust värav lüüa. Alver Kivi
Tänavu Salme staadionil oma avamängu pidanud Sörve JK kaotas JK Tallinna Kalev II-le 0:2.
Treener Jan Važinski ütles, et Sörve JK-l oli selles kohtumises väga noor koosseis, vaid kaks meest olid vanemad, kui 1996. aasta sündinud. „Kaitses mängisime korralikult, rünnakul jäid mõned võimalused löömata,“ tõdes treener.
Kalev avas mänguskoori esimese poolaja lõpus äärelt antud karistuslöögi järel. Teist korda jõudsid külalised eesmärgile 55. minutil, kui Sörve kaitsja mängis käega ja pealinlased asusid penaltist 2:0 juhtima.
„Meil oli ka Mario Sternil ja Hans Hiiuväinal võimalusi, aga ei löönud ära,“ märkis Jan Važinski.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.