Ekraanid ootavad pealtvaatajaid.
Kuna laupäeva õhtul algavate Saarte mängude vastu valitseb suur huvi, siis paigaldavad korraldajad linna väljakutele kaks suurt ekraani, kust on võimalik toimuvale nädala jooksul kaasa elada.
Ekraanid vahendavad spordivõistlusi läbi nädala kella 10 hommikul õhtul kella 10-ni. “Ma usun, et mõlema ekraani juures saab olema fantastiline atmosfäär,“ rääkis mängude direktor Steve Bailey.
„Ma loodan, et inimesed kasutavad seda võimalust spordi nautimiseks ja võtavad enda jaoks pakutavast meelelahutusest maksimumi.“
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.