Emma Liisi Leidas. EJL
Eesti neidude U15 jalgpallikoondis alustab 22. augustil Lätis toimuvat Balti turniiri, kus lisaks võõrustajatele kohtutakse Leedu ja Fääri saarte eakaaslastega.
Peatreener Deniss Samoilov nimetas turniiriks koosseisu 23 noormängijat, kes tulevad kokku 17 erinevast jalgpalliklubist üle Eesti. JK Saarepiiga esindavad kaitsja Kaisa Lilleorg ja poolkaitsja Emma Liisi Leidas.
Esimene kohtumine ootab eestlannasid ees reedel, 22. augustil, kui minnakse vastamisi Leedu eakaaslastega. Kaks päeva hiljem, 24. augustil kohtub Eesti võõrustaja Lätiga. Turniiri viimane kohtumine mängitakse kolmapäeval, 27. augustil Fääri saarte eakaaslaste vastu. 17 erinevast jalgpalliklubist üle Eesti.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.