
Mänguks valmis. Allan Mehik
CEV Challenge Cupil osalev Saaremaa Võrkpalliklubi pääses ilma mänguta kaheksandikfinaali, sest nende avaringi vastane Lausanne UC loobus koroonaviiruse leviku tõttu sarjas mängimisest, vahendab volley.ee.
Saaremaa ja Lausanne´i vaheline avamäng pidi toimuma 4. novembril Kuressaares ja korduskohtumine 11. novembril Šveitsis.
“Kahju, et meie esimene vastane loobus Challenge Cupi mängudest. Samas mõistame nende otsust ja loodame, et olukord paraneb ning saame sel hooajal siiski ka eurosarjamänge mängida,” sõnas Saaremaa VK mänedžer Hannes Sepp
CEV Challenge Cupil osalev Saaremaa Võrkpalliklubi pääses ilma mänguta kaheksandikfinaali, sest nende avaringi vastane Lausanne UC loobus koroonaviiruse leviku tõttu sarjas mängimisest, vahendab volley.ee.
Saaremaa järgmise ringi vastane tuleb paarist Gorodoki Epitsentr-Podoljanõi (Ukraina) – Belgradi Partizan (Serbia).
Kaheksandikfinaalidega tehakse algust detsembris.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.