main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Allan Mehik

Punkt on teenitud. Allan Mehik

Saaremaa mängis end poolfinaali

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.04.2021
19:14

Credit24 võrkpalli Meistriliiga teises veerandfiaalis mängis Saaremaa Võrkpalliklubi kodus kindlalt 3:0 (25:18, 25:23, 25:19) üle Gargždai Amber-Arlanga ja ootab nüüd oma poolfinaalvastast.

„Suur tasemevahe mängus ja kvaliteedis,“ võttis peatreener Ioannis Kalmazidis Kuressaare spordihoones mängitud kohtumise kokku. „Ma olen õnnelik, et saime mängida erinevate koosseisudega, kasutada mehi erinevatel positsioonidel ja see on positiivne. Püüdsime mängida nii, et valmistada end maksimaalselt reedeseks poolfinaaliks ja mängida siis korralik mäng.“

Samas on meeskonnas tagasi diagonaalründaja Hindrek Pulk, kelle arvele jäi 6 punkti. „Temaga on kõik kontrolli all,“ tõdes Ioannis Kalmazidis. „Hindrek on professionaal ja kõik on poolfinaaliks valmis. Usun, et ta on finaalturniiri mängudes oma parimal tasemel ja aitab meeskonda.“

Hindrek Pulk ütles, et ta viga saanud hüppeliigesele enam ei mõtle ja suund on finaalturniirile. „Eesmärk on ainult üks ja see on kuld. Sellises olukorras läheb kõik mängu ja mingile hüppeliigesele küll ei mõtle,“ lausus diagonaalründaja.

Saaremaa kõrval on koha finaalturniiril taganud endale juba ka Selver ja Jekabpils Luši. Pärnu Võrkpalliklubi ja Bigbank Tartu vahelise paremuse selgitab kolmas kohtumine.

Küsimusele, keda sooviks Ioannis Kalmazidis endale poolfinaali vastaseks ütles Ioannis Kalmazidis – seda keda suudetakse võita. „Kui tahad võita tiitlit pead alistama kõik tugevad vastased,“ lausus ta.

„Aga kogu töö on juba treeningutel tehtud. Nüüd peame püsima värsked, olema näljased ja püsima meeskonnana heas õhkkonnas. See on oluline. Me ei saa enam muuta suuri asju. Mehed on näljased, nad tahavad mängida finaalturniiril ja see on üks edu võti.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.