Saar langes, Pupart, Losnikov ja Vahter edasi

Kategooriad: Võrkpall
17.10.2024
09:07

CEV Challenge Cupi 1/32-finaali sarjas pidas 1/32-finaali kordusmängu Pärnu Võrkpalliklubi, kes kaotas võõrsil samuti Ukraina klubile Horodoki Epicentr-Podolyany 1:3 (25:22, 15:25, 22:25, 21:25) ja langes konkurentsist, sest avamäng kaotati kodus 0:3. Meeskonda kuulus libero Alari Saar.

Samuti käis platsil Selver x TalTechi meeskond, kes läks CEV Cupi 1/32-finaalis võõrsil vastamisi Sloveenia klubi Maribori OK-i Ventiga. Avakohtumise 3:1 võitnud Selver vajas edasipääsuks kaht geimivõitu ja sellega saadi ka hakkama – esimene geim võideti 25:23 ja teine 25:19.

Seejärel said mänguaega ka vahetusmehed ning kolm järgmist vaatust kaotati. Seega läks Mariborile kirja 3:2 (23-25, 19-25, 25-23, 25-23, 15-13) võit, ent edasi pääses Eesti klubi. Denis Losnikov panustas võitu 6 ja Keith Pupart 5 punkti, liberona tegutses Johan Vahter.