Põrsaturniiri mängumehed. Saaremaa JK aameraaS
Juba kuuendat korda toimunud Tursaturniiril rannajalgpallis osales sellel aastal Titerannas neli võistkonda ja väikese üllatusena napsas traditsioonilistest jalgpalluritest koosnevate võistkondade eest hoopis segavõistkond nimega Toomas.
Meeskonnas leidus nii jalgpalli, kui ka võrkpalli taustaga mängijaid (Gerdo Kalde, Mart Targem, Oskar Kitt, Johan Vahter, Karli Allik, Mark-Kristjan Pitk).
Kõik-kõigiga läbi mängitud reastusid võistkonnad järgmiselt: 1. Toomas 3, 2. Ramirent 2, 3. Vasikasünd 1, 4. JK Junior 0 võitu.
Parimaks väravakütiks osutus 11 tabamusega Mario Stern (Vasikasünd), eriauhinnad Mark-Kristjan Pitk (Toomas) ja võistkonnale JK Junior.
Korraldajad tänavad koostööpartnereid: Kaabeltau OÜ, AS Duschy, Saaremaa Spordiliit, Adidad ja kindel soov jätkata seda omanäolist turniiri ka edaspidi.
info@saaremaajk.ee
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.