main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Ott Tänak Monte Carlos. Hyundai Motorsport

Ott Tänak Monte Carlos. Hyundai Motorsport

Ott Tänak ootab Lapimaal huvitavat rallit

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
03.02.2021
09:03

Hooaja avaetapil Monte Carlos rehvipurunemiste tõttu punktideta jäänud Hyundai piloot Ott Tänak vaatab juba optimistlikult järgmise MM-ralli suunas, mis sõidetakse 26.-28. veebruarini Lapimaal Rovaniemi ümbruses.

Ott Tänakul on lumerallide kogemus olemas, kuid Rootsi etapi asemele MM-kalendrisse lisatud Põhja-Soome Arctic ralli on saarlase jaoks esmakordne. „Ma olen seal varem mehaanikuna käinud,” ütles Tänak WRC koduleheküljele antud intervjuus.

„Aga ma ei ole kunagi võistlejana osalenud. Ma arvan, et see saab olema huvitav koht. Teed on seal kiired ja kiirete rallide jaoks oleme auto juures palju tööd teinud. Üks asi, mida ma arvan sellest sündmusest teadvat, on see, et meil tuleb heade tingimustega hea talveralli ja see on hea.”

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.