main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Orkney valmis korraldama 2023. aasta Saarte mänge

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
23.06.2014
14:53

19 000 elanikuga Põhja-Šotimaa saar Orkney on valmis võõrustama Saarte mänge.

Orkney Saarte Mängude Assotsiatsioon on teinud mängude korraldamisõiguse saamiseks kaks edutut katset, kui kandideeriti 1989. ja 1991. aasta võistluste läbiviimisele.

Orkney organisatsiooni esimehe Ross Donaldsoni sõnul on saarel kõik arenenud positiivses suunas ja spordirajatistesse on palju investeeritud.

Praegu on otsustatud, et 2015. aasta mängud korraldab Jersey ja 2017 on võõrustajaks Gotland. Fääri saared on teatanud oma valmisolekust 2019. aasta mängudeks ja Menorcaga käivad läbirääkimised 2021. aasta osas. Nii saaks Orkney oma võimaluse alles 2023. aastal.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.