7. ja 8. oktoobril algab taas Saare maakonna koolide 1.-5. klasside õpilastele suunatud Saaremaa TipaTapa jalgpalliturniir.
Üheksandat aastat toimuv võistlus on vaieldamatult suurim ja populaarseim algklasside õpilastele suunatud spordiüritus maakonnas. Sügisest kevadeni peetaval turniiril osaleb sellel õppeaastal 16 võistkonda 12-st koolist – Salme, Lümanda, Kärla, Aste, Saaremaa Ühisgümnaasium, Kuressaare Vanalinna Kool, Kaali ja Tornimäe ühe võistkonnaga ning Valjala, Kahtla, Orissaare ja Muhu kahe võistkonnaga.
Turniir on Eesti Koolispordi Liidu kalendrisse kantud turniir, mille võitjal on õigus esindada Saare maakonda finaalturniiril. Turniiri korraldajaks on jalgpalliklubi SaareMaa JK aaMeraaS.
Turniiri õnnestumisele aitavad kaasa: Premia Tallinna Külmhoone AS (Väike Tom), Baltic Beting OÜ (Adidas), Eesti Kultuurkapital, Olerex AS, Dolokivi OÜ ja OÜ S-Link.
Koduleht: www.tipatapaturniir.eu
Margus Kuusk
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.