main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Leisi naiskond rõõmustab võidetud punkti üle. Alver Kivi

Leisi naiskond rõõmustab võidetud punkti üle. Alver Kivi

Maakonna naiste vollefinaalis kohtuvad Leisi ja Kaarma

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.12.2013
16:02

Saare maakonna naiste võrkpallikarikavõistluste finaalis kohtuvad reedel Kuressaare spordihoones kell 12 Leisi ja Kaarma.

Põhiturniiril osales neli naiskonda, kes mängisid omavahel läbi. Leisi alistas 2:0 Valjala, 2:1 Kaarma ja 2:0 Saaremaa Spordikooli ning tuli täiseduga põhiturniiri võitjaks.

Teise koha saanud Kaarma võitis Saaremaa Spordikooli 2:0 ja alistas otsustavas kohtumises 2:0 ka Kaarma. Sellega tagati pääs finaali.

Kolmanda koha saanud Valjala sai oma ainsa võidu Spordikooli üle 2:0. Saaremaa Spordikooli kaotas kõik kohtumised.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.