
Võidukas FC Flora naiskond. Eesti Jalgpalli Liit
Tartus mängitud traditsioonilise jalgpalli Triobet Aastalõputurniiri viimasel võistluspäeval asusid esmalt võistlustulle 7 naiste Meistriliiga klubi, kes pidasid omavahel üheringilise turniiri.
Võitjaks tuli täiseduga mänginud Tallinna FC Flora, kes kogus 18 punkti, Pärnu JK kogus 11 ning Tallinna FC Levadia kolmandana 8 punkti. Võitjate koosseisus tegid kaasa ka Liis Lepik ja Miina Kallas.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.