Märten Pajunurm püüab pidurdada Kalju ründajat. Allan Mehik
Tänavusi Eesti jalgpallimeistrivõistlusi alustavad FC Kuressaare ja FC Kuressaare U21 mängudega kodus.
Premium liiga hooaeg stardib reedel, 1. märtsil, kui avamängus kohtuvad valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora ja liiga uustulnuk FC Nõmme United. Laupäeval, 2. märtsil võõrustab FC Kuressaare Nõmme Kalju FC-d ja 9. märtsil Tallinna FCI Levadia meeskonda.
Esiliiga B-s teeb FC Kuressaare U21 avalöögi Kuressaare kunstmuruväljakul, kui pühapäeval, 3. märtsil võõrustatakse Tallinna JK Legion meeskonda.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.