Võrkpallimeeskond nõupidamas. volley.ee
Eesti võrkpallikoondis sai 2015. aasta EM-valikturniiril üliolulise võidu, alistades Ateenas Kreeka 3:1 (25:18, 23:25, 25:23, 25:17), kusjuures viimase võiduka punkti lõi 16 punkti toonud Keith Pupart. Koondis säilitas edasipääsulootused.
Viimase vooru eel on Slovakkial 12 punkti (geimide suhe 12:4), Kreekal ja Eestil 9 punkti (geimid vastavalt 10:7 ja 9:8), Ungari jätkab punktita.
“Selg oli vastu selga – võit või mitte midagi. Õnneks suutsid kõik mängijad täna oma asjad ära teha,” sõnas rahulolev Pupart pärast mängu Delfile.
Ka nädal aega tagasi oli Eesti võitnud Kreekat, toona suisa 3:0. Tänane mäng oli siiski teistsugune. “Nädal aega tagasi võitsime tänu kobale, kõik geimid tulid napilt, täna mängisime ise oluliselt paremini.”
“Muidugi ma mõtlesin pärast eilset ebaõnnestumist, et kuidas nii kehvasti sai minna, aga õnneks sujus täna kõik paremini,” leidis Pupart, kes eilses Slovakkiaga mängus langes varakult vahetusmeeste sekka.
Eesti mängib homme Ungariga ja Kreeka kohtub Slovakkiaga. Otse finaalturniirile pääseb iga alagrupi võitja, paremuselt teised meeskonnad asuvad järgmisel kevadel pääset püüdma lisavalikturniiri kaudu.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.