Prantsusmaa meeste võrkpalli kõrgliigas oli võõrsil edukas Arago de Sete, lüües Tourcoingit 3:0. Keith Pupart aitas võitjameeskonda 15 punktiga. Sete meeskond on kuues, püsides kenasti play-off kursil, vahendab volley.ee.
Naiste meistriliigas kaotas Terville´i Florange võõrsil Hainault´ naiskonnale 0:3. Eliisa Peit sekkus mängu teises geimis ja sai teha kaks servi.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.