Kaili Lilles rünnakul. Janek Eslon/FC Flora naiskond facebook

Kaili Lilles avas Meistriliigas väravaarve

Kategooriad: Jalgpall
13.11.2023
16:15

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste Esiliigas FC Flora kasuks tänavu 22 väravat kõmmutanud ründaja Kaili Lilles jõudis kohtumises Tallinna FC Flora 5:1 võidumängus Viimsi JK vastu esimese tabamuseni ka Meistriliigas.

Kui saarlannadest tegi Helina Tarkmeel 20. minutil seisuks 2:0, siis Kaili Lilles kasvatas Flora edu 59. minutil 4:0-le. Karistuslöögist tuli tsenderdus kasti, tagant postist toodi pall värava ette ning Lilles oli õigel ajal õiges kohas ja lõi palli peaga väravasse.

„Usun, et see värav on kindlasti oluline,“ märkis Kaili Lilles. „Kuna tegu oli minu teise mänguga Meistriliigas ja mängus oli mitu võimalust, siis lootsin, et suudan ka ära realiseerida. Iga värav on mängus oluline ja teeb tiimikaaslased õnnelikuks. Teiste reaktsiooni nähes tundus, et nad olid õnnelikud peale väravat ja terve tiim on väga toetav.“

Kaili Lilles avaldas lootust, et sellele väravale võiks lisa tulla järgmises mängus, kui ta peaks jälle võimaluse saama.