
Siim Põlluäär Järvamaa VK vormis. Saaremaa Võrkpall
Portaal saarevorkpall.ee käis külas võrkpalli Schenkeri liiga kõige uuemas klubis Järvamaa VK-s Siim Põlluäärel.
Järvamaale sattus diagonaalründaja tänu Veiko Tihemetsale, kes tundis pikalt mängumehe teenete vastu huvi ja oli kannatlik kuni Põlluäär valiku langetas: „Kui aus olla, siis pakkumisi oli mul põhimõtteliselt kõigist Eestis mängivatest klubidest, aga erinevatel põhjustel jäid need katki.“
Eelmise hooaja lõppedes (Siim mängis Pärnu VK-s), pühendus pommitaja aga täielikult ülikoolile. „Lõputöö sai edukalt kaitstud ning kool lõpetatud,“ rääkis saarlane.
Soojal suvel sai raskest ja pikast hooajast mängumees natuke puhata ja Saaremaal kalal käia, järk-järgult alustas ettevalmistustega juba juulikuust. Ründaja leidis omale taas rattaspordi, samuti sai palju joostud ja jõusaalis treenitud.
„Tugevaimaks mängu elemendiks on minu puhul serv, aga nõrgimaks ma arvan olevat blokk, mis vajab veel lihvimist,“ analüüsis saarlane, kellele meeldib vabal ajal lugeda raamatuid.
Uuest klubist on mängumees positiivsel seisukohal. „Arvan ja loodan, et antud hooajal oleme uue tulijana siiski üllatusvõimeline meeskond. Võistkonnas on mitmeid kogemustega mängijaid, kes annavad tervele klubile väga palju juurde. Võin julgelt öelda, et kõik Järvamaa Võrkpalliklubi mängijad on töökad ning täis teotahet näitamaks parimat võimalikku mängu,“ võttis Põlluäär kokku.
Uuel hooajal jääks ründaja, aga rahule kui võistkond jõuaks Schenker liigas play-offi.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.