main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Harald Nurmik oma ametis. Alver Kivi

Harald Nurmik oma ametis. Alver Kivi

Harald Nurmik registreeriti FC Kuressaare duublisse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.07.2017
11:00

Kuna FC Kuressaare väravavaht Roland Kütt murdis Gotlandil toimunud Saarte mängudel kohtumises Ahvenamaaga sõrmeluu, siis registreeriti tema võimalikuks asendajaks U17 meeskonna puurivaht Harald Nurmik.

“Esiliiga mängud on tema jaoks kindlasti veel liiast, sest meeste mäng on jõulisem ja kiirem ning löögid Haraldi jaoks veel liiga tugevad,” rääkis väravavahtide treener Roland Kütt. “Küll aga tahame anda talle kindlasti mõned mängud meestega kohanemiseks teises liigas. Tahame, et tema üleminek meesteklassi oleks võimalikult sujuv ja suurema rõhu paneme järgmisele hooajale.”

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.