Hundid kaitsemänguga TTÜ-d surumas. BC Hundid
Eesti meeste korvpallimeistrivõistlustel tegi BC Hundid/ASSA Abloy hooaja parima mängu kaitses ja alistas TTÜ meeskonna tulemusega 69:64.
BC Hundid mängis taas täies koosseisus ja see tõi jälle tulemuse koju. Esimesel poolajal oli domineerivamaks pooleks TTÜ, kes juhtis poolajaks 33:29. Hundid jäid alla eelkõige lauavõitluses.
Kolmanda veerandi algul tegid hundid 10:0 spurdi, millele vastas TTÜ omakorda 11:0-ga. Siis oli taas huntide kord visata 10:0 ja nii asuti enne viimast veerandit 4 punktiga juhtima.
Viimasel kümnel minutil jätkus punkt-punkti mäng. TTÜ sai võimaluse viimaseks rünnakuks olles 64:67 kaotusseisus, kuid huntide kaitse püsis hästi ja vabavisetest vormistati lõpptulemus.
Punktid ja minutid jagunesid meeste vahel üsna ühtlaselt, kõige rohkem tegi skoori tagameeste trio – Andri Väljaots 14, Margo Liivand 10 ja Siim Pildre 7 punktiga. Lisaks viskas veel 4 meest 6 punkti.
Tabeliseis alagrupis on nii segaseks aetud, et viimases kohtumises (kolmapäeval kell 20:45 Audenteses vs Tartu Kalev/Estiko) on tugevamasse vahegruppi pääsemiseks vaja kindlasti võit võtta.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.