Andri Väljaots läbimurdel. Alver Kivi
Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliiga põhiturniir on lõppenud ja selgus, et BC Hundid jätkab teises tugevusgrupis võitlust play-offi jõudmise ja väljalangemise vältimise nimel.
B-alagrupis oli seis lahtine viimase hetkeni ja oli selgusetu, kes kolmest – BC Tartu, G4S Noorteliiga II ja Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy on üleliigne. Saarlased jäid selles võidujooksus kehvema punktide vahe tõttu paraku kolmandaks. Otsustavaks said BC Hundid kohtumised G4S Noorteliiga II võistkonnaga. Kui esimese võitis G4S Noorteliiga II 38 punktiga, siis teise Hundid 19-ga.
Mängud vahegruppides algavad 2. veebruaril. Madalamas D-vahegrupis on seis enne jätkuvat turniiri selline: BC Hundid 4-0, SK Torma 2-2, Kohila 2-2, Tamsalu 2-2, Ambla 1-3 ja VASAR 1-3.
BC Hundid peatreener Andres Lehesalu ütles, et seis on parim ja parimat platvormi ei saagi välja võidelda. “Meil on hea eneseusk, aga see ei garanteeri, et me järgmised kohtumised võidame, sest nõrku meeskondi liigas pole,” märkis ta, lisades, et palju sõltub sellest kuidas on meeste tervis ja palju neid on mängul kohal.
“Füüsiliselt oleme head, enesekindlus on korras ja taktikaliselt küpsed. Plaan on saada kindlasti kahe esimese hulka, aga oluline on saada siiski esikoht, et play-offis vältida mängimist kindla favoriidi Betoonimeistriga.”
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.