Stardis. Jaak Nirgi
Leedus Šiauliai järvel peeti 7.-8. veebruarini jääpurjetamise Monotüüp XV Euroopa meistrivõistlused.
Vesistes ning kohati lumistes oludes peeti esimesel võistluspäeval 4 võistlussõitu. Esimese päeva järel hoidsid eestlastest parimat kohta Ants Haavel ja Andres Laul neljandat kohta. Nende järel kohe Indrek Aavik ja Siim Valgre viiendal kohal.
Teisel võistluspäeval peeti veel 3 sõitu ning eriti hästi õnnestusid need Antsul ning Andresel, võites 2 sõitu ning saades veel ühe teise koha. See tõstis meie paatkonna teisele kohale.
Indrek Aavik ja Siim Valgre lõpetasid võistlused 6. kohaga. Nende järel kohe vennad Juhan ja Ott Kolk 7. kohal. 8. kohal olid Joosep Laus ning Karl Lember. Margus Padu ja Meelis Saarlaid lõpetasid võistlused 17. kohaga.
Eesti jääpurjetajatest olid väljas 5 paatkonda. Kokku osales võistlusel 20 paatkonda.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.