main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Andres Kuusk näitas kindlat klassi. Alver Kivi

Andres Kuusk näitas kindlat klassi. Alver Kivi

Andres Kuusk “eksamineeris” kiirmaletajaid

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
25.01.2016
10:49

Saaremaa ühisgümnaasiumi reedel noortele malesimultaani andnud Andres Kuusk osales pühapäeval ka maakonna kiirmalemeistrivõistluste seitsmendal osavõistlusel. eal ta vastastele armu ei andnud, võites kõik seitse kohtumist. Teine oli Rain Kilumets 5 ja kolmas Martin Kallas 4,5 punktiga.

Juuno Jalakas

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.