main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Andi Noot Kuressaare linnastaadionil treenimas. Alver Kivi

Andi Noot Kuressaare linnastaadionil treenimas. Alver Kivi

Andi Noot Belgias kümnes

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
19.06.2016
20:51

Brüsseli Grand Prix võistlusel sai Andi Noot 1500 m jooksus 10. koha tulemusega 3.42,33. Jooksu võitis marokolane Doukkana Rabii 3.40,40-ga.

“EM norm oli ikka eesmärk, aga mingi asi häirib mind väga kõvasti sisemuses. Sellises konditsioonis ma ennast enam niipea jooksmas ei näe, kui just sisemine süsteem tööle ei hakka. Lähen teen metsas ühe paarinädalase töölaagri ja tulen tagasi. Usun, et siis juba tervena,” ütles Noot Jooksuportaalile.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.