main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Andi Noot Saaremaa Gala finišis. Alver Kivi

Andi Noot Saaremaa Gala finišis. Alver Kivi

Andi Noot Iisaku rahvajooksul teine

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
28.09.2014
21:09

Täna toimunud 6,1 km pikkuse Iisaku 2. rahvajooksu võitis meestest Tiidrek Nurme keenialasest treeningupartner Ibrahim Mukunga.

Mukunga võitis rahvajooksu ajaga 18.23,9. Temast ei jäänud kuigi kaugele teisena lõpetanud Andi Noot (Tartu SS Kalev), kes kaotas võitjale vaid 6,7 sekundiga. “Rada oli päris rakse, muudkui tõusud ja langused. Mukunga alustas kiirelt ja kiikas üle õla, et näha kui kaugel olen. Vaatasin, et tempo läheb liiga kiireks, lasin 10-15 meetrise vahe sisse. Kolmandal kilomeetril võtsin Mukungale natuke järgi, kuid hiljem ta võttis vahe uuesti tagasi. Lõpus läks meil mõlemal päris raskeks,” ütles Noot Jooksuportaalile. Kolmanda koha sai M40 vanuseklassi parim, vanameister Vjatšeslav Košelev 19.48,2-ga, vahendab Jooksuportaal.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.