Õhulennul. Robert Virves Facebook
Paraguay MM rallil WRC2-klassis päeva neljandalt kohalt alustanud Robert Virves lõpetas liidrina. Oliver Solberg kaotab talle 6,5 ja Yohan Rossel 7,2 sekundit.
„Siiani on olnud üsna sündmusterohke ralli. Palju rohkemat ei oskaks tahta. Oliver paistab kohe algusest peale teistest kiirem olevat. Kui tahan teda enda taga hoida, pean hästi sõitma. Vaatame, mis saab – pean selle kõigega hakkama saama teel olles,“ kommenteeris Virves.
Robert Virves kerkis liidriks 13. katsel, kui klassis seni liider olnud Nikolai Gryazin lõhkus oma auto. „Tundub, et Nikolail läks rehv, sest sõitsime tema tolmu sees. Ei olnud tore, kuid veelgi hullem seis talle. Liivas ja tolmus pole hea sõita. Vaatame, mida teha saab,” lausus saarlane katse lõpus.
Päeva esimese ringi lõpuks oli Virves tõusnud kolmandale kohale. „Mõnes kohas olin liialt ettevaatlik, kuid üldjoontes kõik sujub,“ selgitas rallipiloot. „Teised poodiuminõudlejad on ka tiitlile sõitjad, seega strateegiad on kindlasti erinevad. Vaatame kuidas teine ring läheb. Meie jätkame samamoodi ja sõidame enda jaoks mugavas tempos.“
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.