Petankerid selgitasid maakonnameistrid ja karikavõitjad

Kategooriad: Petank
15.09.2024
10:31

Laupäeval selgusid Saare maakonna meistrid petanki üksikmängus. Mängiti Kuressaares kuursaali esisel platsil.

Naistest tuli maakonna meistriks  Margit Kaldre,  kes finaalis alistas Kati Sokko. Kolmandaks tuli  Katrin Lember,  4. Urve Vakker.
Meestest kohtusid poolfinaalis  Gunnar Usin-Urmo Auväärt, kus võitja saatus selgus viimasest  sooritusest. Tulemusega 13-11 võitja Gunnar Usin. Sama põnevalt kulges ka teine poolfinaal, kus kohtusid Enno Kermik-Urmas Talistu, võitjaks tuli tulemusega 13-11 Enno Kermik.
Kolmanda koha kohtumine  Urmo Auväärt-Urmas Talistu 13-10, seega maakonna kolmas Urmo Auväärt.  Finaali Gunnar Usin -Enno Kermik  13-5 ja Saare maakonna meister Gunnar Usin, 2. Enno Kermik.
2024. aaata 18. petanki karikavõistluste kokkuvõttes  tuli naiste arvestuses võitjaks Kati Sokko 200, 2. Urve Vakker 150,  3. Margit Kaldre 148 punktiga. Meeste arvestuses 1. Urmo Auväärt 180. 2. Gunnar Usin 169, 3. Marek Kolk 158, 4. Aare Trave 140, 5. Enno Kermik 140, 6. Ken-Erki Kermik 125 punktiga.