John Kaju Tallinna lahel. Tiit Mõtus
Kolm päeva Tallinnas Pirital väldanud rahvusvaheline purjelaua- ja lohesurfi regatt NeilPryde Baltic Cup Estonia, kus osales 86 surfarit viiest riigist, sai John Kaju Formula klassis teise koha.
Formula klassis ei andnud konkurentidele palju võimalust maailma tänane edetabeli liider lätlane Janis Preiss, kelle võidukasse seeriasse kogunesid vaid esikohad. Esikohamees oli klass omaette jättes teise koha mehe 11 punkti kaugusele.
Teise koha saatus ei olnud selge enne viimast sõitu. Formula Eesti esinumber Martin Ervin (Team Extreme) edestas sel hetkel konkurent John Kaju (Saaremaa Surfiklubi) 1 punktiga.
„Viimase sõidu paremus pidi otsustama teise koha saatuse – kumb meist on finišijoonel eespool, on ka üldkokkuvõttes parem. Meil mõlemal oli täna sõiduga probleeme, kuid minul õnnestus siiski Martinist ees olla ja esimest korda teda võita,“ oli John Kaju heatujuline võistlust kommenteerides. Kaju edestas Ervinit lõppkokkuvõttes 4 punktiga. Formulaid võistles Tallinna lahel 39.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.