main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Võistkond eelmise aasta meistrivõistlustel. Saaremaa spordiselts

Saaremaa Gümnaasium/Spordikool tahab nii mõnegi skalbi võtta

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
06.12.2023
08:13

Nooruslikku energiat toob maakonna korvpallimeistrivõistlustele sel hooajal Saaremaa Gümnaasium/Spordikool!

Enda kohta ütlevad nad:

“Gümnaasiumi ja spordikooli ühendmeeskond koosneb sel aastal valdavalt kooliõpilastest, keda toetavad ka natuke kogenumad kooli vilistlased. Meeskond treenib igapäevaselt koos ning esindavad spordikooli ka Eesti meistrivõistlustel U19 sarjas, kuid enamustel on see esimene hooaeg mängida Saare meistrikaid. Üks nendest näiteks Gregor Aru, kelle isa Urmet Aru on BC KäSa nimekirjas. Palju vendasid on küll Saare MV omavahel mõõtu võtnud, aga isa-poja vastasseise? Sellest tuleb kindlasti põnev lahing ning noor SG/SK meeskond tahab nii mõnegi skalbi võtta.”

Meeskonnas mängivad: Rico Robert Alliksoon, Gregor Aru, Erko Bõstrov, Kaspar Esko, Kris Kruuse, Jan Markus Laanet, Robert Luks, Märten Martinson, Mikk Mets, Henri Uue, Oliver Valk.

Saare Spordiselts

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.