Hiidlased. BC Käina
Maakonna korvpallimeistrivõistlustel lööb kaasa ka üks meeskond naabersaarelt – BC Käina!
Enda kohta kirjutavad nad lühidalt, kuid tabavalt: “Kiiret ja suhteliselt segast korvpalli harrastav meeskond. Tahtejõust ja võitluslikkusest puudust meil ei ole ning küllalt lühikese koosseisuga suudame paljudele peavalu valmistada.”
Meeskonda kuuluvad: Jarek Elmi, Janno Johanson, Aidar Kääramees, Janek Küttim, Rainer Kiibus, Sander Kuusk, Tivo Lepamaa, Raul Lepik, Madis Puu, Sander Süld, Andres Saarnak, Siimo Sedrik, Jonathan Simson, Stin Stranberg, Luis Stranberg, Urmo Tubala ja Villu Tuulik.
Saare Spordiselts
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.