main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Rasmus Saar koondise vormis. EJL

Rasmus Saar koondise vormis. EJL

Koondises kolm Kure mängijat

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.05.2021
08:11

Esmaspäeval, 31. mail koguneb Eesti U21 jalgpallikoondis, kes valmistub algavaks EM-valikturniiriks. Peatreener Roman Kožuhhovski kaasas FC Kuressaarest Rasmus Saare, Michael Schjønning-Larseni ja Mairo Miili.

Enne esimest valikkohtumist mängib noortekoondis esmalt võõrsil maavõistluse Leedu eakaaslastega, mis leiab aset 4. juunil kell 18 Alytuse staadionil. Valikmäng Austria – Eesti toimub 8. juunil meie aja järgi kell 20.10 Ried im Innkreisi-nimelises väikelinnas Josko Arenal.

Meie valikgrupis pallivad lisaks Austriale Horvaatia, Norra, Soome ja Aserbaidžaan. U21 Euroopa meistrivõistluste finaalturniir toimub 2023. aasta suvel Gruusias ja Rumeenias ning sinna pääseb kokku 16 riiki. Võõrustajate noortekoondised teenivad otsepääsme finaalturniirile.

Erinevatel põhjustel jäävad juunikuistest mängudest eemale Carl Kaiser Kiidjärv, Kaur Kivila ning FC Kuressaarest Markus Allast, Mattias Männilaan ja Joonas Soomre. U21 vanuseklassi kuuluvatest mängijatest teenisid A-koondise kutse Karl Jakob Hein, Markkus Seppik, Maksim Paskotši ja Markus Soomets.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.