main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Lili Võrk on saarlannade üks liidreid. Alver Kivi

Lili Võrk on saarlannade üks liidreid. Alver Kivi

Volleneiud mängivad kodus Eesti meistrivõistluste medalitele

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
03.04.2014
09:11

Kuni 20-aastaste neidude Eesti meistrivõistluste medalikolmik selgub nädalavahetusel Kuressaares, kui esimesel finaalturniiril mängib kuus võistkonda, vahendab volley.ee.

Paremusjärjestuse panevad paika: Taru SS Kalev, Saaremaa Spordikool, Viljandi Spordikool, Kohila Võrkpalliklubi, Võru Spordikool ja VK Täht Tallinn. Turniiriga tehakse algust reedel, kui kavas on kokku kuus vastasseisu.

Sarnaselt avapäevale mängivad kõik võistkonnad ka laupäeval kaks vooru, pühapäval saavad kõik võistkonnad võidupunkti püüda ühes mängus. Käimasoleval hooajal on peetud kaks neidude U-20 vanuseklassi tiitlivõistlust, kui nii oktoobris toimunud Eesti karikavõistlustel kui veebruaris toimunud EVF karikavõistlustel saavutas esikoha Viljandi Spordikool.

Saaremaa spordikool mängib koosseisus: Gerli Gull, Stella-Liisa Lõhmus, Jane Treima, Tiina Soots, Kairi  Ansper, Johanna Raamat, Cristin Lepp, Liisel Nelis, Janet Lõbus, Lili Võrk ja Anni Kaup.

Ajakava  

Reede: 11:30 Taru SS Kalev – Saaremaa SK

 17:45 Võru SK – Saaremaa SK

 Laupäev: 14:00 VK Täht – Tallinn Saaremaa SK

 17:00 Saaremaa SK – Viljandi SK

 Pühapäev: 10:00 Kohila VK – Saaremaa SK

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.