Maria Anett Allkveer ja Erle. Erakogu
Peale pikka võistluspausi tegi Saare Ratsakeskuse sportlastest esimesena avastardi sel nädalavahetusel “Perila Kevad” võistlusel Maria Anett Allkveer hobusel Erle. 100 cm ja 110 cm parkuur lõpetati vigadeta ja tulemuseks vastavalt 8. ja 9. koht, vahendab klubi Facebooki leht.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.