Karl-Patrick Lauk Riho Räim
Karl Patrick Lauk langes teiseks
Teisipäeval alanud maanteeratturite Tartu 39. Noortetuuril sai Karl Patrick Lauk teisel etapil viienda koha ja jätkab kokkuvõttes teisena.
Noortetuuril, mis on ühtlasi juunioride Eesti meistrivõistlusteks mitmepäevasõidus sõideti 67 km pikkusel etapil marsruudil Otepää – Sihva – Pühajärve – Otepää. Etapi võitis 1.44,46-ga Siim Kiskonen, viienda koha saanud Karl Patrick Lauk kaotas talle 18 sekundit.
Kokkuvõttes tõusis liidriks Siim Kiskonen, Karl Patrick Lauk kaotab talle teisena 19 sekundiga.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.