Keith Pupart ja Hindrek Pulk aitasid Eesti võrkpallimeeskonnal võita Saksamaal Ludwigsburgis MM-valikturniiril viimases mängus tulemusega 3:1 (21, -23, 17, 18) Horvaatia, vahendab volley.ee.
Kohe mängu alguses tegutses Eesti meeskond kahe esimese kohtumisega võrreldes märgatavalt paremini ning avageim võideti tulemusega 25:21. Horvaatia pidas eile õhtul Türgiga maha kaks ja pool tundi kestnud viiegeimilise lahingu (3:2 võitis Türgi) ning mehed tundusid väljakul meist väsinumad.
Teise geimi keskpaigas 14:13 eduseisu järel lasti vastastel teha 6:0 spurt, jõuti küll 18:19 järele, kuid geim kuulus siiski napilt numbritega 25:23 horvaatidele. Kahes järgnevas vaatuses eksis Eesti meeskond vähe, lõi tugevat servi ja rünnakut ning võitis ülekaalukalt 25:17 ja 25:18.
Eestlaste resultatiivseim oli täna 16 punktiga Oliver Venno (+13, rünnak 54%), Ardo Kreek kogus 13 (+7, rünnak 71%), Robert Täht 12 (+3) ja Keith Pupart 11 (+9) punkti. Kolmandas geimis sekkunud Hindrek Pulk panustas oma meeskonna kasuks 5 punkti.
Eesti lõpetas turniiri kolmanda kohaga.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.