main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Karli Allik. Düren Povervolley

Karli Allik. Düren Povervolley

Vollemehed välismaal võidukad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
15.01.2018
17:22

Saksamaa võrkpalli meistriliigas teenis taas mänguaega Düreni Powervolley nurgaründaja Karli Allik, kes tõi meeskonna 1:3 (22:25; 23:25; 25:23; 19:25) kaotusmängus Berliini Recycling Volley vastu 8 punkti (-2). Liigatabelis on Düreni klubi neljas, vahendab volley.

Belgias alistas Timo Tammemaa koduklubi Maaseiki Noliko 3:1 (21:25; 25:18; 25:23; 25:16) VBC Waremme. Tammemaa panustas võitu 5 punkti. Liigatabelis on Maaseiki klubi teisel kohal.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.