Marilis Remmel püüab pallini jõuda. Alver Kivi
Kuigi FC Kuressaare naiskond asus Kuressaare jalgpallistaadionil Marilis Remmeli väravast 1:0 juhtima, lasti vastasel kaks väravat tagasi lüüa ja nii tunnistati JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN 2:1 paremust.
“Valus kaotus,” märkis treener Roland Kütt. “Meil oli võimalus eduseisus lüüa ka 2:0, kuid see jäi tegemata. Lõpus saime ka korraliku surve peale, kuid mängu enam kahjuks päästa ei suutnud.”
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.