Võidukas naiskond. basket.ee
Pühapäeval selgus Saku Suurhallis peetud Nordica 3×3 turniiril Eesti korvpallikoondis suvisel 3×3 World Cupil. Naiste turniirile pani ennast kirja kaks võistkonda ja võitja selgitati kahes mängus. Mõlemad mängud võitis FCR Media naiskond koosseisus Pirgit Püü, Laina Mesila-Kaarmann ja Annika Köster, kes esindavad Eestit suvisel 3×3 World Cupil.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.