On arg noun pidada. Alver Kivi
Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas võitis Orissaare Träx võõrsil Tallinna Ülikooli 74:67.
Alanud aasta on olnud Orissaare Träxile suurepärane, kuna siiani pole veel kaotusega pidanud leppima. Tallinna Ülikoolis oli võõrustajaks ei keegi muu, kui mängiv treener Allar Raamat, samuti astus orissaarlaste vastu teinegi saarlane Alvar Väli.
Kas see oli “välissaarlaste” lahkus või “pärissaarlaste” sitkus, aga Orissaare domineeris mängus alguse sekunditest. Esimene veerandaeg võideti 28:13. Neljanda veerandaja alguseks oli seis 59:40 Orissaarele.
Lõpus aga oli Orissaare krahhi äärel, kuna ülikooli meeskonna maa-ala press kandis vilja ja vahe sulas ulmelise kiirusega. Õnneks peeti vastu ja hoolimata neljanda veerandaja kaotusest 15:27, oli võit numbritega 74:67.
Parimad: Karli Saar 17 punkti, 18 lauapalli, Aivo Laul 18 punkti, 13 lauda, Eero Heinsalu 18 punkti (6 kolmest), Härmo Lambut 15 punkti.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.